Seicento wróciło do właściciela

0
348

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze w trakcie porannego patrolowania jednego z jaworskich osiedli odnaleźli Fiata Seicento, którego utratę chwilę wcześniej zgłosiła dyżurnemu jego właścicielka. Jak się okazało, sprawca odjechał autem z miejsca parkowania na sąsiednie osiedle i tam je pozostawił.

Miła niespodzianka spotkała właścicielkę pomarańczowego Fiata Seicento. O tym, że jej samochód zniknął z osiedlowego parkingu, zdała sobie sprawę wczoraj rano i natychmiast powiadomiła dyżurnego.
Sierż.szt. Adrian Pluta i sierż. Wiktor Szmorłowski w trakcie patrolowania ulic Jawora, na jednym z osiedli natknęli się na stojące na parkingu seicento. Gdy zatrzymali się, by sprawdzić pojazd, okazało się, że drzwi od strony kierowcy są otwarte, a zamek jest uszkodzony. Wewnątrz samochodu, ani w pobliżu nie znajdowały się żadne osoby. Na miejscu ujawnienia porzuconego pojazdu policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego wraz z technikiem kryminalistyki wykonali niezbędne czynności i zebrali materiał, który pomoże w ustaleniu sprawcy kradzieży.
Dzięki szybkiej reakcji jaworskich stróżów prawa, właścicielka fiata odzyskała samochód, zanim jeszcze zdążyła przyjść na komendę, aby złożyć zawiadomienie w sprawie zaboru auta.
KPP Jawor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię