Dzień Babci i Dziadka w Związku Emerytów

0
1132

Dzień Babci i Dziadka jest jednym z ważniejszych świąt obchodzonych przez seniorów. Wielką radością jest obdarzanie wnucząt miłością, pomaganie im, otaczanie opieką i otrzymywanie od nich uśmiechu, szacunku i laurki własnoręcznie wykonanej. Seniorzy nie tylko czekają na życzenia od wnucząt, ale sami potrafią sobie zorganizować spotkanie taneczne. Tradycyjnie zabawy z tej okazji organizował Związek Emerytów i Rencistów w Jaworze.
W tym roku także związkowcy pod przewodnictwem nowych władz spotkali się w siedzibie Schroniska Młodzieżowego w Jaworze, które udostępniło salę. Spośród zaproszonych gości przybyli: starosta Aneta Kucharzyk, wicestarosta Stanisław Laskowski oraz przewodnicząca Zarządu Okręgu ZE w Legnicy Maria Lawera-Zupańczyk, także dyrektor Zespołu Schronisk Krzysztof Kowalczyk.
Były życzenia i wiele dobrych intencji skierowanych do obecnych seniorów ze strony zaproszonych gości, a ze strony seniorów podziękowania władzom Starostwa za przychylność i pomoc. Była również dobra zabawa do późnych godzin wieczornych. Duża frekwencja, bo ponad sto osób, świadczy o tym, że seniorzy potrzebują takich spotkań dla rozmowy, dla wyjścia z domu między ludzi, potańczenia, dla spotkania się ze swoimi samorządowcami.
AKa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię