Wielkoorkiestrowe granie w Mściwojowie [FOTO]

0
1771

28 finał to wiele emocji związanych z jego organizacją i setki osób przewijających się przez salę w Mściwojowie. Nie mogło zabraknąć miłośników zimnych kąpieli, którzy licznie przybyli na to wydarzenie.

Ponad 100 śmiałków kapało się nad mściwojowskim zalewem.
Nie brakowało amatorów szalonego biegu policz się z cukrzycą. Ulicami Mściwojowa pobiegło 100 osób. Kurs pierwszej pomocy, fryzjer męski, fotobudka, poczęstunek to tylko mała namiastka tego, co było przygotowane na 28 finał WOŚP w Mściwojowie. 1000 losów, ponad 130 licytacji, które poprowadzili szef sztabu Artur Stachera oraz wolontariusz Kamil Młynarczyk, spotkało się z niemałym odzewem ludzi dobrego serca. Najcenniejsze rzeczy wylicytowane na wielkim finale to koszulka Roberta Lewandowskiego za kwotę 2500zł oraz klimatyzacja za 3500 zł. W sumie udało się zebrać 68463,07 zł!
W Mściwojowie wspólnie zagrały OSP Mściwojów, OSP Marcinowice, OSP Mierczyce, OSP Udanin, sołtys i rada sołecka Damianowo, sołtys i rada sołecka Mściwojów, sołtys i rada sołecka Marcinowic, sołtys i rada sołecka Targoszyna, KGW Niedaszów, KGW Luboradz, KGW Mściwojów, KGW Marcinowice, radni i mieszkańcy Snowidzy, Magic Day, Agnieszka Polikowska oraz klub sportowy “Park Targoszyn”.
– Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca! – podsumowuje Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mściwojowie #5206.