Inauguracja sportowego roku w SP2

0
887

Druga “Gra terenowa” już za nimi. Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze udali się 12 września do Parku Miejskiego na Inaugurację Szkolnego Roku Sportowego. Każda klasa musiała wyróżnić się kolorem ubioru oraz dokonać podziału na drużyny.
Po otrzymaniu Karty startowej każda grupa sama musiała odszukać 17 stacji i wykonać konkurencje w ciągu 5 minut, co dla niektórych okazało się nie lada wyzwaniem. Dziękujemy za 90 minut wspólnej zabawy i integracji w duchu sportowym.
Miło nam poinformować, że zwycięzcami ,,Gry terenowej” podczas Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego została drużyna z klasy Vs w składzie: Oskar Deptuch, Piotr Kaliszczak, Filip Krasoń, Gabriel Sołek i Natan Szymkiewicz. Drugie miejsce zajęła drużyna z klasy 8b pod nazwą ,,Bicze” w składzie: Katarzyna Białek, Nadia Fecowicz, Hanna Subczak, Nina Szeliga, Patrycja Romaniuk i Martyna Tompór. Miejsce trzecie przypadło drużynie ,,3-chaosu” z klasy 8s w składzie: Aleks Ciszek, Adrian Mitek, Krystian Perełka i Tomasz Rębisz. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię