Już wakacje!

0
2466

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski. W piątek, 22 czerwca w szkole podstawowej w Snowidzy odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2017/2018, na który przybyli zaproszeni goście i rodzice.
Podczas uroczystości dyrektor Dariusz Brzyk w imieniu całej społeczności uczniowskiej pożegnał księdza proboszcza Dariusza Pudełko, który opuszcza parafię w Snowidzy. Następnie nadeszła chwila, na którą czekali wszyscy uczniowie – dyrektor wraz z wychowawcami wręczyli nagrody oraz dyplomy za wysokie osiągnięcia w nauce i różnorodnych konkursach szkolnych, międzyszkolnych, powiatowych, które odbywały się w czasie roku szkolnego. Tytuł PRIMUS INTER PARES i nagrodę specjalną otrzymała Julia Piórkowska, uczennica klasy IV B. Otrzymała ona również nagrodę pieniężną ufundowaną przez wójta Gminy Mściwojów Mariusza Forysia.
Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy aktywnie brali udział w rocznych projektach: Inkubator, Dobre Serce i Trzymaj Formę. W wyniku losowania nagród głównych: hulajnogi i roweru, wyłonieni zostali szczęśliwcy: w kategorii klas 0-III – Jaś Kurzydło, uczeń klasy I, a w kategorii klas IV –VI – Wojciech Czerwiński, uczeń klasy IV A. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców, której należą się serdeczne podziękowania. Na apelu wywołana “do tablicy” została także pani Iwona Spurek-Majka, która otrzymała tytuł Nauczyciela na Medal w kategorii nauczyciel przedszkola. Po uroczystości wszyscy rozeszli się do klas po świadectwa.