Kolejna kolizja pod Luboradzem [FOTO]

2
7532

Około godz. 17:30 na skrzyżowaniu Snowidza-Mściwojów doszło do kolejnej kolizji. Kierujący skodą wjechał wprost pod nadjeżdżającego volkswagena. W zdarzeniu brały udział dwie osoby.

Uderzenie rozpędzonego volkswagena było tak duże, że jadąca od Snowidzy skoda dachowała i wpadła do rowu. Ze zgniecionego auta młody kierowca wydostał się o własnych siłach. Obrażeń doznał też kierujący jadący drogą główną. Na miejscu pomocy medycznej udzielali im ratownicy medyczni. Policjanci ustalili wstępnie, że doszło do wymuszenia – kierowca skody nie dostosował się do znaku STOP. To już kolejne, poważne zdarzenie w tym miejscu. Kilka tygodni temu zginął tam mężczyzna.

2 KOMENTARZE

  1. Owszem zrobią coś z tym skrzyżowaniem ale tylko dopiero wtedy jak w wypadku bedzie brała jakaś “ważna ” osoba policjant itp…

  2. Posłuchaj siebie mądralo. A co można zrobić z prawidłowo oznaczonym skrzyżowaniem?? Przez kilku młodych gniewnych co mają za nic przepisy dzieje się tak a nie inaczej. Jeżdżę tą trasą 3 razy w tygodniu i skóra cierpnie jak widzę auta jadące drogą podporządkowaną. Prędkość, brawura i totalna głupota. Może masz na to dobrą odpowiedź?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.