Razem dla Kamila [ZAPROSZENIE]

0
3135

Organizatorzy biegów w Mściwojowie (Spontan Race i WOŚP) serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w biegu charytatywnym “Razem dla Kamila”. 20 letni mieszkaniec gminy Mściwojów pilnie potrzebuje pomocy. Jego ciało w 90 procentach zostało poparzone w wyniku wybuchu gazu (o czym pisaliśmy na naszych łamach). Wszystkie środki uzbierane z biegu i podczas festynu dla Kamila zostaną przekazane na jego leczenie.
Organizatorzy zapraszają chętnych na bieg i festyn charytatywny 5 maja o godz 14 do parku w Mściwojowie. Zapewniają super atrakcje dla dzieci i dorosłych – m.in. smakołyki, animacje, zumba, przejażdżki dorożką, dmuchane miasteczko, strzelanie, pokazy, występy zespołów, zmagania sportowe i wiele innych. Dystans biegu to zaledwie 1 km uliczkami Mściwojowa. Wpisowe wynosi minimum 20 zł. Na mecie dla uczestników będzie czekać woda i certyfikat ukończenia biegu dla Kamila. Zapisy i więcej informacji pod nr tel. 605 844 086 (Dorota) i 721 025 279 (Artur).
Poza tym organizatorzy proszą o pomoc w zbieraniu fantów (bony, vouchery i inne), które będą wykorzystane w czasie festynu dobroczynnego „Razem dla Kamila”. Fanty można przywozić do sklepu „Pod bankiem” w Mściwojowie lub zgłaszać telefonicznie na podane wyżej numery.
Na rzecz Kamila można też ciągle oddawać krew bez względu na grupę (przy oddawaniu krwi w najbliższym centrum krwiodawstwa trzeba wskazać Kamila Dębickiego jako biorcę – Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków). Można także wpłacać pieniądze na leczenie i rehabilitację poszkodowanego na konto Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego DAMY RADĘ nr 84 2030 0045 1110 0000 0409 6940 z dopiskiem „Kamil Dębicki”. Pieniądze można też wpłacać na zrzutka.pl „Na operację i rehabilitację dla Kamila Dębickiego”. Potrzebna jest kwota wynosząca około 500 tys. zł. Za wszelką okazaną pomoc w imieniu organizatorów dziękujemy.