BigFire Studio nagrywa

0
1794

Studio Nagrań Dźwiękowych prowadzone przez jaworskiego muzyka, legendę punkrocka, założyciela zespołu Zielone Żabki (laureat Jarocina ’88) oraz formacji Ga-Ga (laureat Jarocina’92), Radical News i Radical Soul Ammunition, Honorowego Obywatela Miasta Jawora – Mirosława Malca (na zdj.) ma swą siedzibę w pomieszczeniach Zamku Piastowskiego w Jaworze. Mirek oraz jego ekipa fachowców funkcjonują tam od pewnego czasu realizując nagrania różnych wykonawców. Jak mówią o swej działalności – nagrywamy wszystko oprócz discopolo. No cóż, prawdopodobnie dlatego, ponieważ przeważnie utwory z tego gatunku mają to do siebie, że zanim zaczną być wykonywane to już są nagrane.
– Nagraliśmy już sporo materiałów, które zostały wydane na płytach CD i winylach. Dysponujemy stosownymi pomieszczeniami, mamy bogate doświadczenie i konkretny sprzęt, żeby nagrywać 16 kanałów jednocześnie. Możemy więc zrealizować szybkie nagrania live, nie obciążając przy tym kosztami wykonawców potrzebujących dobrego demo czy profesjonalnego materiału. Chętnie współpracujemy z zespołami, wokalistami, instrumentalistami i producentami – informuje Mirosław Malec.
Miałem okazję korzystać z zespołem z usług BigFire Studio nagrywając tzw. demówkę. Byliśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni, a ceny…, no cóż, Mirek też jest muzykiem i doskonale orientuje się jak to w tej branży bywa, są bardzo spolegliwe, podobnie jak szef. Z ręką na sercu mogę polecić BigFire Studio, zarówno początkującym, jak i zaawansowanym oraz profesjonalnym wykonawcom. A nagrać się u słynnego S’Malca to też nie lada frajda!