Patriotyczna ekologia

1
3456

Kwitną coraz lepsze relacje zaprzyjaźnionych z Jaworem wrocławskich Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu oraz Strażą Ochrony Przyrody w Polsce. Właśnie zostało podpisane porozumienie, którego głównym celem jest poszerzanie patriotycznej, obronnej, historycznej i ekologicznej edukacji społeczeństwa.

Dokument został podpisany 25 stycznia przez płk mgr inż. Kazimierza Łuckiego – Komendanta Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu oraz Michała Pancewicza – Komendanta Zarządu Głównego Stowarzyszenia Straży Ochrony Przyrody w Polsce z siedzibą w Jaworze. Porozumienie o współpracy zostało podpisane w obecności Agnieszki Rynkiewicz, zastępcy Burmistrza Miasta Jawora. – Życzę owocnej współpracy na rzecz promowania ochrony środowiska i kształtowania postaw patriotycznych wśród mieszkańców Jawora – skomentował wydarzenie burmistrz Emilian Bera na swoim profilu społecznościowym.

1 KOMENTARZ

  1. Co za bzdura! Współpraca dwóch “służb”? Niby w czym? Niby po co? I kto ma poszerzać tą “patriotyczną, obronną” itd. edukację społeczeństwa? To jakaś kompletna bajka. Lepiej, by wojsko szkoliło żołnierzy do obrony granic, a straż leśna – nasze lasy przed wandalami i złodziejami.
    Wystarczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię