Bezpłatne szczepienia przeciw grypie

0
27

Wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat i chcą się zaszczepić przeciw grypie, mogą to zrobić bezpłatnie w Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych.

 

Do tej pory z bezpłatnego szczepienia mogły skorzystać bezpłatnie wybrane grupy populacji. 23 listopada szczepionka przeciwko grypie dostępna jest dla wszystkich dorosłych.

– Pacjenci już dzwonią i pytają się o możliwość zaszczepienia w naszej przychodni. Prowadzimy już zapisy, także każdego zainteresowanego szczepieniem, zachęcamy do kontaktu- mówi Marzena Czarzasta- Omińska, naczelna pielęgniarka w Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych.

Osoby, które chcą skorzystać z bezpłatnego szczepienia, nie muszą mieć recepty na szczepionkę. Wystarczy, że zadzwonią do PCUZ pod numer telefonu:76 746 08 13. Zapisy na szczepienie prowadzone są od poniedziałku do piątku, od godziny 8 do 14.

Gmina Polkowice zadbała o seniorów, którzy chcieli zaszczepić się przeciwko grypie. Jeszcze przed uruchomieniem rządowego programu, do bezpłatnych szczepień zgłosiło się około 1000 mieszkańców gminy Polkowice powyżej 60 roku życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię