Bardzo ważna ankieta. Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej

0
2

Głosy mieszkańców, posłużą do utworzenia Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej, który wskaże kierunki rozwoju infrastruktury oraz transportu w gminie Polkowice.

 

Gmina Polkowice realizuje program, którego celem jest utworzenie Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej. Głównym zadaniem jest w tym wypadku dostosowanie możliwości gminy do tego, by mieszkańcy mieli jak najłatwiejszy dostęp do określonych usług, co może wpłynąć na zmniejszenie potrzeby przemieszczania się. Po drugie, jeśli już mieszkańcy muszą się przemieszczać, to aby robili to z wykorzystaniem niezmotoryzowanych sposobów.

– Zapraszam do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym mobilności miejskiej na terenie gminy Polkowice. Informacje uzyskane w tym badaniu zostaną wykorzystane przy opracowaniu dokumentu pod tytułem „Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej”, który wskaże kierunki rozwoju infrastruktury, transportu w naszej gminie. Razem zaplanujmy naszą przyszłość – mówi Łukasz Puźniecki Burmistrz Polkowic.

Badanie polega na wypełnieniu ankiety: dla mieszkańców lub dla przedsiębiorców. Wypełnienie ankiety zajmuje około pięć minut. Jest anonimowe.