Weekend na polkowickim Grzybku. Wstęp bezpłatny

0
3

Animacje dla dzieci, turniej siatkówki plażowej oraz dmuchańce to dodatkowe atrakcje, które uświetnią weekend otwarcia Grzybka. W najbliższe sobotę i niedzielę wstęp na baseny zewnętrzne będzie bezpłatny.

 

Polkowickie baseny zewnętrzne zostaną uruchomione 26 czerwca. Na zbliżający się weekend otwarcia Grzybka zaplanowano ciekawe atrakcje. Oprócz kąpieli w basenach zewnętrznych będzie można skorzystać z dodatkowej oferty, którą przygotowuje PPK.

– Mamy przygotowanych wiele różnych gier i zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Będą to animacje otwarte, także każdy będzie mógł wziąć w nich udział. Będą też dmuchańce. Chcemy, aby dzieci spędziły te dni na naszych basenach w jak najlepszej atmosferze – mówi Mateusz Felkel z działu organizacji imprez sportowych Polkowickiego Przedsiębiorstwa Komunalnego. – Oprócz tego, będzie też akcent sportowy. Będzie to mini turniej w siatkówkę. Przewidujemy dwa warianty: turniej w siatkówkę plażową, ale ręcznikową dla młodszych zawodników, jak i rozgrywki standardowej siatkówki plażowej – dodaje Mateusz Felkel.

W najbliższe sobotę i niedzielę wstęp na baseny zewnętrzne będzie bezpłatny.

– Ceny biletów wstępu na polkowickiego Grzybka nie ulegają zmianom od 2012 roku. Do godziny 16.00 bilet normalny kosztuje 10 złotych, a ulgowy 5 złotych. Po godzinie  16.00 natomiast wejściówki kosztują: 5 złotych za normalny i 3 złote za bilet ulgowy. Można powiedzieć, że to bardzo konkurencyjna cena – mówi Grzegorz Kowalski, dyrektor Polkowickiego Przedsiębiorstwa Komunalnego. – Natomiast w weekend otwarcia, dzięki panu burmistrzowi, wstęp na baseny będzie bezpłatny. Serdecznie zapraszamy – dodaje dyrektor.

Polkowicki Grzybek będzie otwarty codziennie w godzinach 10.00-19.00.