Nakrętka dla Wiktorka

0
199

Zakończyła się kwietniowa akcja strażaków powiatu jaworskiego zaangażowanych w pomoc Wiktorkowi. Po raz kolejny okazało się, że strażacy mają wielkie serce nie tylko w boju, ale również w niesieniu pomocy innym.W kwietniu na terenie komendy powiatowej grupa osób zaangażowanych w akcję charytatywną postawiła ogromne czerwone serce, do którego wrzucane były plastikowe nakrętki. Ilość zebranych nakrętek zaskoczyła organizatorów i już w pierwszym tygodniu pierwsze serce zostało opróżnione.
Zebrane przez siebie nakrętki dostarczyli m.in. strażacy z OSP Kaczorów (także te zebrane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Kaczorowie) i OSP Mysłów.
Podsumowując akcję udało się zebrać łącznie 4 pełne serca. Wszystko zostało przez strażaków z JRG Jawor spakowane i przewiezione do magazynu wskazanego przez organizatorów.
– Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na potrzebę serca i włączyli się do akcji. Wiktorkowi życzymy dużo zdrowia i zapraszamy do Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Jaworze na „zabawę naszymi czerwonymi zabawkami” – oznajmili jaworscy strażacy.
(źródło: KP PSP w Jaworze)