Oferta wypoczynku letniego

0
410
??

Gmina Dobromierz zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat na kolonię do Mrzeżyna, organizowaną w terminie od 28 czerwca do 5 lipca br. Uczestnikom kolonii w wieku 7-16 lat organizatorzy oferują zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym “Kryształowa Przystań” w Mrzeżynie ul. Letniskowa 15, położonym nad morzem, przy ujściu rzeki Regi do Bałtyku.

Miejsca noclegowe w budynku murowanym (I i II piętro) w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych o wysokim standardzie, każdy z łazienką, balkonem i TV. Teren ośrodka jest ogrodzony. Do dyspozycji uczestników jest plac zabaw, namiot dyskotekowy, stół do ping ponga, bilard, świetlica, boisko do piłki plażowej i siatkowej, miejsce na ognisko. Na terenie obiektu dostępne jest wi-fi. W ramach pobytu zaplanowano wiele atrakcji w tym pobyt w Centrum Edukacji Ekologicznej w Trawicy, zwiedzanie Kołobrzegu oraz Wyspy Solnej połączone z degustacją solanki, a także pobyt na krytym basenie. Nie zabraknie plażowania, gier i zabaw terenowych, ogniska i dyskoteki.
Organizatorzy gwarantują bezpieczeństwo epidemiologiczne i reżim sanitarny, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, bezpieczeństwo podczas kąpieli wodnych z udziałem ratownika, ubezpieczenie NNW i transport autokarowy w obie strony.
W trakcie wypoczynku zostanie zrealizowany program profilaktyki zdrowotnej i podstawy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.
Zapisy chętnych będą prowadzone w Szkołach Podstawowych w Dobromierzu, Roztoce i Gniewkowie. Ilość miejsc jest ograniczona.
Koszt pobytu na kolonii wraz z transportem dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Dobromierz wynosi 450 zł. Opłatę za wypoczynek można regulować jednorazowo lub w dwóch ratach gotówką w kasie Urzędu Gminy w Dobromierzu lub przelewem na rachunek bankowy Gminy Dobromierz: 64 2030 0045 1110 0000 0203 2170.
Organizatorzy proszą, aby I rata w kwocie 250 zł została dokonana do 26 kwietnia br., a kolejna (200 zł) najpóźniej do 25 maja. Warunkiem wpisania dziecka na listę uczestników kolonii jest dokonanie wpłaty co najmniej I raty i przedłożenie potwierdzenia w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Dobromierzu, które będzie podstawą do wydania karty kolonijnej.
Zwrot wypełnionych kart najpóźniej do 25 maja br.
Bliższe informacje o organizacji wypoczynku można uzyskać w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobromierzu, Plac Wolności 24 lub telefonicznie 74-85-86-237.
(DBR)