Wpadli kolejni poszukiwani

0
798

Policjanci, w trakcie swojej codziennej służby, legitymując osoby ustalają, w toku różnych czynności, czy któraś z nich nie jest przypadkiem poszukiwana. Pozwala to bowiem na skuteczne działania w stosunku do osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości i doprowadzenie ich do odbycia wymierzonej kary. W minionym tygodniu jaworscy policjanci zatrzymali kolejnych dwóch poszukiwanych.
Zatrzymywaniem osób poszukiwanych oraz ukrywających się przed organami ścigania lub wymiaru sprawiedliwości w jaworskiej komendzie, zajmują się nie tylko policjanci Wydziału Kryminalnego, ale także funkcjonariusze Referatu Patrolowo – Interwencyjnego, Referatu Ruchu Drogowego czy dzielnicowi.
W ubiegłym tygodniu praca jaworskich policjantów doprowadziła do zatrzymania kolejnych dwóch osób poszukiwanych, na podstawie nakazów doprowadzenia, które zostały wystawione przez sądy. Wśród zatrzymanych był 23-letni mieszkaniec Wałbrzycha, który najbliższe 86 dni spędzi za więziennymi kratami. Drugi poszukiwany to 42-letni jaworzanin, którego doprowadzono do zakładu karnego we Wrocławiu, zgodnie z nakazem wydanym przez jaworski sąd.
Ciężka i wytrwała praca zarówno funkcjonariuszy operacyjnych, nie umundurowanych i nie widocznych na ulicach, jak i tych w mundurach sprawia, iż mieszkańcy naszego powiatu mogą czuć się bezpieczni na co dzień i wierzyć, że skazani przestępcy odsiedzą swoje wyroki za kratami.
źródło: KPP w Jaworze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię