Jaworzanie otworzyli serca dla Wiktorka

0
265

Akcja charytatywna „Nakrętka dla Wiktorka” zainicjowana przez jaworskich policjantów została ciepło odebrana przez mieszkańców Jawora. Każdego dnia mieszkańcy naszego miasta przychodzą przed budynek komendy, by wrzucić do czerwonego serca zebrane nakrętki, które pomogą 2-letniemu Wiktorkowi – synkowi jaworskiej policjantki. W akcję szczególnie włączyli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze, którzy wraz ze swoimi wychowawczyniami regularnie zapełniają serce plastikowymi korkami.
Jaworzanie od początku bardzo aktywnie włączyli się do akcji zainicjowanej przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze „Nakrętka dla Wiktorka”. Nakrętki zbierają nie tylko mieszkańcy Jawora i powiatu jaworskiego, ale także w szczególny sposób uczniowie klas I, II i III ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze. Każdego dnia, dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przychodzą przed budynek komendy z reklamówkami wypełnionymi plastikowymi nakrętkami, które z radością wrzucają do czerwonego serca. Wszystko po to, by pomóc 2-letniemu Wiktorkowi.
Jaworscy policjanci serdecznie dziękują za tak ciepły odbiór naszej akcji i szeroki odzew. Serce stojące przed jaworska komendą, po tygodniu od rozpoczęcia akcji, już drugi raz zostanie opróżnione. Osoby, które dostarczają większe paczki oraz worki z nakrętkami w dalszym ciągu mogą je zostawiać w korytarzu jaworskiej komendy.
Za pomoc SERDECZNIE DZIĘKUJEMY i zapraszamy wszystkich do udziału w akcji „Nakrętka dla Wiktorka”.
źródło: KPP w Jaworze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię