Inkubator w Schronisku?!

0
646

Jaworskie Schronisko Młodzieżowe zaprasza początkujących przedsiębiorców branży turystycznej do skorzystania z inkubatora. Co to takiego i co oferuje program w komunikacie Schroniska:

W ramach Inkubatora Turystycznego:
– Udostępniamy w korzystnych cenach wyposażone lokale biurowe (od 300 zł/m-ąc, w tym media), a także sale szkoleniowe i konferencyjne do prowadzenia działalności oraz organizacji przedsięwzięć.
– Umożliwiamy dwustronną współpracę na zasadzie thinktanku i partnerskich realizacji inicjatyw i projektów, w tym WPÓLNEGO APLIKOWANIA O ŚRODKI ZEWĘRZNE.
– Pomagamy PROMOWAĆ NOWE USŁUGI TURYSTYCZNE i sprzedaż produktów regionalnych.
– Kontaktujemy ze sobą podmioty w celu utworzenia sieci współpracy lub pomagamy w dołączeniu do już istniejących (np. Kaczawska Sieć Współpracy).
– Udzielamy wsparcia w ORGANIZACJI LOKALNYCH WYDARZEŃ np. spełnienia warunków technicznych i sprzętowych, zapewnienia noclegu dla grup czy wyżywienia, poprzez udostępnienie lokalu, itd.
– Pomagamy sięgnąć po środki publiczne na uruchomienie własnej działalności turystycznej.

Szczególnie zależy nam na podjęciu współpracy z przewodnikami turystycznymi, pilotami wycieczek, operatorami i pośrednikami turystyki, organizatorami imprez turystycznych, itd. Z chęcią wsparcia obejmiemy również wytwórców produktów regionalnych, rękodzielników, organizatorami warsztatów i szeroko pojętych usług okołoturystycznych oraz promujących region. Dotyczy to również organizacji pozarządowych, które stawiają sobie za cel rozwój turystyczny i popularyzację krajoznastwa na tym terenie. Na początek Inkubator Turystyczny obejmuje 3 wyodrębnione, świeżo odremontowane i częściowo wyposażone pomieszczenia w Schronisku o powierzchni ok. 17m2 każde, z dostępem indywidualnie do własnych sanitariatów. Szczegółowe warunki współpracy określać będzie długoterminowa umowa.

Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się z Regulaminem oraz złóż wniosek na formularzu.
Termin pierwszego naboru: do dnia 31.03.2021 r.
Kontakt:
Schronisko Młodzieżowe w Jaworze przy ul. Starojaworskiej 7