Pożegnanie z mundurem asp. Błażeja Dudzica

0
584

24 lutego 2021 r. był ostatnim dniem służby dla aspiranta Błażeja Dudzica, który po 15 latach służby w policji przeszedł na emeryturę. Policjantki, policjanci i pracownicy cywilni jaworskiej komendy życzą „świeżo upieczonemu” emerytowi dużo zdrowia, pomyślności oraz powodzenia w realizacji osobistych planów.
Aspirant Błażej Dudzic swoją karierę zawodową rozpoczął w 2005 r. w Oddziałach Prewencji Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Od lipca 2006 r. pełnił służbę jako policjant w Komisariacie Policji w Bolkowie, natomiast w roku 2009 został funkcjonariuszem Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Jaworze. Od września 2013 r. pełnił obowiązki na stanowisku technika kryminalistyki Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego jaworskiej komendy.
Z tej okazji, w imieniu wszystkich mundurowych i cywilnych pracowników jaworskiej komendy, podziękowania za trudną i odpowiedzialną służbę złożył funkcjonariuszowi p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze mł.insp. Artur Bujak.
Do podziękowań i życzeń dołączyli się również przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Jaworze, odznaczając funkcjonariusza Medalem 30-lecia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów. Aspirant Błażej Dudzic był bowiem wieloletnim członkiem tejże organizacji.
Żegnającemu się z mundurem funkcjonariuszowi życzymy dużo zdrowia, pomyślności i powodzenia w realizacji planów osobistych oraz urzeczywistnienia wyzwań i pasji, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom policyjnej profesji.
źródło: KPP w Jaworze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię