Wspólne kolędowanie online

0
379

Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia. 21 grudnia 2020 r. w Szkole Podstawowej w Lipie odbyła się uroczystość wspólnego kolędowania. W wydarzeniu uczestniczyły na żywo przedszkolaki z wychowawcami, dyrektorka szkoły, grono pedagogiczne, ksiądz proboszcz, pracownicy obsługi oraz zgromadzeni wirtualnie goście, a także uczniowie klas I-VIII. Z powodu pandemii grupowe śpiewanie kolęd odbyło się zdalnie.

Spotkanie rozpoczęła dyrektor szkoły Izabela Drąg-Misiak, która przywitała obecnych, złożyła życzenia i zaprosiła do wspólnego kolędowania. W uroczystości wziął udział również online Burmistrz Miasta i Gminy Bolków Grzegorz Kucab wraz ze swoim zastępcą oraz kierownicy jednostek samorządowych współpracujących ze szkołą. Na zakończenie spotkania ksiądz proboszcz Paweł Opala udzielił bożego wsparcia.
Spotkanie wprowadziło uczestników w świąteczny nastrój, dało wiele radości, a życzenia zdrowia w obecnej sytuacji pandemii wydały się bardziej cenne, niż kiedykolwiek.
(SPL)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię