14. Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy – inny niż co roku

0
513

Drodzy wystawcy, rękodzielnicy oraz goście corocznego Kaczawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, pragniemy poinformować, że w związku z sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się pandemii Koronawirusa nasz „14. Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy” będzie w tym roku wyglądał całkiem inaczej.

Nie będzie niestety, jak co roku, typowego Jarmarku w Pałacu Krotoszyce. Ale mamy alternatywę. Przygotujemy dla Państwa film, który opowiadać będzie o historii naszych 13-stu Jarmarków, o dziedzictwie kulturowym naszego regionu, o niepowtarzalnych wyrobach kulinarnych i rękodzielniczych oraz o wspaniałych lokalnych zespołach folklorystycznych, o współpracy i przyjaźni. Przygotujemy również dwa konkursy z nagrodami: „Kaczawskie przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia” i „Najpiękniejsza kartka świąteczna z Krainy Wygasłych Wulkanów”, będą również kaczawskie zakładki do książek. Szczegóły wkrótce.

Projekt „XIV Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy” finansowany jest ze środków budżetowych Województwa Dolnośląskiego, środków budżetowych Powiatu Jaworskiego oraz środków własnych Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”.

Biuro LGD Partnerstwo Kaczawskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię