Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w gminie Polkowice

0
76

Malują, wyszywają, gimnastykują się, uczą nowych rzeczy, a przede wszystkim ciekawie spędzają czas. Dom Dziennego Pobytu, Klub Seniora i Uniwersytetu Trzeciego Wieku organizują mieszkańcom wiele interesujących zajęć. Seniorzy wraz z Burmistrzem Polkowic świętowali Międzynarodowy Dzień Osób Starszych.

Łukasz Puźniecki Burmistrz Polkowic spotkał się z podopiecznymi Domu Dziennego Pobytu, który działa przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Polkowicach. Odwiedził pacjentów z Klubu Seniora w Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych natomiast w Uczelni Jana Wyżykowskiego spotkał się ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Był tort, upominki i życzenia  z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.

– Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, bo w dzisiejszych czasach jest ono najważniejsze, jak również niegasnącego optymizmu w dobie tych wszystkich obostrzeń. Niech przyświeca nam taka dewiza, że po burzy zawsze wychodzi słońce i czekajmy na to słońce. Niech ten trudny czas minie, żebyśmy mogli z powrotem cieszyć się sobą. Dodatkowo, życzę państwu pomyślności i osobistych sukcesów. Seniorzy to bardzo ważna dla mnie grupa mieszkańców. Bardzo się cieszę, że w sposób aktywny włączacie się państwo w życie miasta. Życzę wszystkiego dobrego – mówił do seniorów Łukasz Puźniecki Burmistrz Polkowic.

Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki na jednym ze spotkań otrzymał od seniorów wyjątkowe logo gminy Polkowice. Jak zapewnił, zawiesi je w swoim gabinecie.