“Damy Radę” na rowerach

0
610

26 lipca w Parku Miejskim zorganizowana została jedyna w swoim rodzaju Strefa Zakręconych Rowerów. Do dyspozycji gości było 8 nietypowych rowerów, na których każdy mógł spróbować swoich sił.

Na uczestników czekały: amerykański chopper, mini bmx, rower przeciwskrętny, monocykl, bicykl, rower do akrobatyki, nietypowa hulajnoga oraz trójkołowy rower do driftu. W programie dodatkowo znalazły się gry i zabawy, a główną nagrodę stanowił rower elektryczny ufundowany przez KORPO SP. Z O.O. Strefa była dostępna od godziny 14 do 17.

Na pikniku nie zabrakło Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego “Damy Radę”, którego członkowie sprzedawali ciasto, popcorn i watę cukrową. Było też malowanie buziek i plecione warkoczyki. Dzięki temu udało się zebrać 900,70 zł na rzecz podopiecznych stowarzyszenia, za co prezes Alina Nolbrzak serdecznie dziękuje. – Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, no i oczywiście wszystkim tym osobom, które zechciały u nas coś zakupić i wesprzeć w ten sposób naszych podopiecznych – powiedziała pani Alina.