Koniec roku szkolnego w “dwójce”

0
636

Klasę ósmą a zarazem szkołę ukończyło w “dwójce” 65 uczniów. 32 uczniów uzyskało średnią ocen wyższą niż 4,75 oraz bardzo dobre bądź wzorowe zachowanie i tym samym otrzymali świadectwo z wyróżnieniem. Absolwentem Roku 2020 został uczeń klasy 8b Piotr Chałupka ze średnią ocen 5,72.
Tradycją szkoły są wpisy do “Złotej Księgi” uczniów, którzy zapisali się na kartach historii szkoły. W tym roku są to następujący uczniowie: Weronika Urban, Hanna Subczak, Martyna Tompór, Nina Szeliga, Patrycja Romaniuk, Natalia Michałowska, Martyna Wysoczańska, Wiktoria Rusinowicz, Natalia Dolasińska, Daria Januszkiewicz, Amelia Hoszowska, Diana Lityńska.
Burmistrz Emilian Bera ufundował nagrody dla 5 najlepszych uczniów kończących szkołę: Piotra Chałupki, Patrycji Romaniuk, Olafa Mazura, Weroniki Urban, Natalii Michałowskiej. Nagrody zostały wręczone przez fundatora, czyli burmistrza Emiliana Bery podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 26 czerwca.
Od marca uczniowie uczyli się zdalnie, więc nie spotykali się wspólnie ze sobą i wychowawcą, dlatego to pożegnalne spotkanie, wprawdzie z zachowaniem rygorów sanitarnych, ale w pełnej gali ze sztandarem szkolnym, dostarczyło wszystkim wiele skrajnych emocji: od radości do żalu, że to już koniec pewnego etapu, ale także ciekawości – co dalej?
AKa
PS. Burmistrz Emilian Bera odwiedził wszystkie szkoły podstawowe w naszej gminie i w każdej uczestniczył w oficjalnym pożegnaniu ósmoklasistów oraz wręczył im nagrody i dyplomy ufundowane przez siebie. Było więc uroczyście i oficjalne, a młodzi absolwenci otrzymali sygnał, że są ważni dla naszych władz samorządowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię