Drzwi Słowianki szeroko otwarte. Od soboty…

0
858

Wraca frajda na Słowiance. Amatorzy kąpieli znowu będą mogli korzystać z krytej pływalni. Od soboty, po kilku miesiącach przerwy drzwi będą szeroko otwarte. Obowiązywać będą jednak pewne obostrzenia.
W oparciu o wytyczne Ministerstwa Rozwoju opracowany został nowy regulamin pływalni. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji dotyczących korzystania z obiektu.
*Niekorzystanie z pływalni w razie objawów ostrej infekcji, złego samopoczucia lub podwyższonej ciepłoty ciała.
*Liczba osób jednoczasowo korzystających z obiektu wynosi 40 osób.
*Maksymalnie z jednego toru mogą korzystać 4 osoby jednocześnie.
*Zachowanie niezbędnego dystansu 2-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni, tj.: szatni, przebieralni, toalet, natrysków, brodzika i utrzymywanie minimalnej odległości od innych osób wynoszącej 2 m, także podczas pływania w basenie.
*Obowiązkowa dezynfekcja rąk przez użytkowników przy wejściu na teren obiektu.
*Przestrzeganie zasad higieny użytkowników na pływalniach – obowiązkowa i staranna kąpiel oraz umycie całego ciała pod natryskiem przed wejściem do hali basenowej. Przestrzeganie ścisłego rozdziału strefy obutej i bosej, przejście do hali basenowej przez brodzik do płukania stóp.
*W niecce rekreacyjnej i jacuzzi, gdy nie ma możliwości zachowania dystansu społecznego zaleca się – korzystanie z nich pojedynczo lub w kilka osób pozostających we wspólnie zamieszkujących.
*Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
*Ograniczenie pobytu w obiekcie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się.
*Ograniczenie liczby osób korzystających w jednym czasie z saun do 2 osób jednocześnie.
Dzieci i młodzież z przedszkoli i szkół podległych organowi prowadzącemu Gminy Jawor wstęp bezpłatny w dni robocze do godz. 17.00 do końca czerwca za okazaniem karty wstępu lub legitymacji szkolnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię