Mirosław Loranty Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego

1
1500

Starosta Jaworski Aneta Kucharzyk 4 maja oficjalnie spotkała się z Mirosławem Lorantym, nowym Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego w Jaworze. Równocześnie podziękowała Alinie Markiewicz za dotychczasowe pełnienie tej funkcji.

Mirosław Loranty wraz z Aliną Markiewicz, która przejmie obowiązki zastępcy, będą kierować Powiatowym Inspektoratem Nadzoru Budowlanego w Jaworze.

Mgr inż. Mirosław Loranty pochodzi z powiatu jaworskiego. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego, posiada uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno- budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Zdobył bogate doświadczenie w realizacji dużych procesów inwestycyjnych we Wrocławiu, jako kierownik i inżynier budowy. Pracował m. in. przy budowie nowego budynku Centrum Naukowo-Badawczego Politechniki Wrocławskiej. Interesuje się sportem i literaturą, a wędrówki po górach są jego pasją.

źródło i fot.: Powiat Jaworski

1 KOMENTARZ

  1. W końcu jakaś osoba po szkole. Pani pełniąca funkcje do tej pory nawet technika budowlanego nie ma, kpina. Na zastępce też nie zasługuje, co najwyżej sekretarką mogłaby być.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię