Studniówka 2020 I LO w Jaworze

0
852

Wielkie majowe wydarzenie wiąże się z trudnym okresem w życiu każdego ucznia. Matura nie oszczędza nawet trzecioklasistów, dla których ostatnie miesiące przygotowań wiążą się z wypełnianiem stosów arkuszy i zbiorów zadań, czytaniem lektur, wkuwaniem regułek oraz nieprzespanymi nocami.
Momentem wytchnienia w tej pogoni za przetrwaniem był bal studniówkowy. Ta noc pełna wrażeń miała miejsce 1 lutego 2020 roku w Kryształowej Restauracji Kopcza w Legnicy.
Po przywitaniu wszystkich zebranych gości przez przedstawicieli uczniów nadeszła pora na tradycyjnego poloneza, którego takty można było usłyszeć na szkolnym korytarzu już od kilku tygodni. Klasyczna muzyka w połączeniu z pięknymi sukniami dziewcząt i szykownymi garniturami chłopców oraz powolne, pełne gracji ruchy budziły zachwyt.
Następnie naszedł czas na przemowy i podziękowania, po których dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze – Mieczysław Michalski oficjalnie rozpoczął studniówkę.
Po uroczystym toaście i obiedzie nadeszła chwila strawy dla ducha, wiążąca się z zaprezentowaniem części artystycznej, opierającej się w tym roku na wyświetleniu filmu pt. Z kamerą wśród zwierząt, który w zabawny i nieoczywisty sposób przedstawiał życie codzienne uczniopodobnych. Dzieło uczniów klas III B i III C (z pomocą kolegów z innych oddziałów) zostało przyjęte w bardzo pozytywny sposób.
Ostatnim elementem wieczoru było rozpoczęcie zabawy przy muzyce serwowanej przez DJ-a DORĘ. Oprócz tańca uczniowie mogli także wykonać pamiątkowe zdjęcia w foto-budce i porozmawiać przy stołach pełnych pysznego jedzenia. Zabawa była szampańska, a przyjemna atmosfera pomogła “skupić się na dzisiejszej nocy” i czerpać z niej jak najwięcej radości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię