Spełnij swoje marzenie i zostań policjantem

0
710

Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem. Z każdym rokiem zawód ten cieszy się coraz większym zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w policji? Zrób kolejny krok. Nie czekaj, aż ktoś inny zajmie twoje miejsce. Najbliższy nabór zaplanowano na 21 kwietnia.
Służba w policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.
Zostając policjantem, tworzysz ponad 100-tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.
Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant, to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.
Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać: na stronie (www.policja.pl); pod numerem telefonu 71/340-32-99 lub osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu; pod numerem telefonu 76/726-22-13 lub osobiście w Zespole Kadr i Szkolenia KPP w Jaworze; w każdej komendzie miejskiej/powiatowej policji województwa dolnośląskiego.
Garnizon dolnośląski będzie realizował przyjęcia kandydatów do służby w policji w tym roku, w następujących terminach:21 kwietnia, 13 lipca, 16 września, 5 listopada, 30 grudnia.
Ponadto informujemy, że Wydział Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu prowadzi tzw. “Dni otwarte”, mające na celu zapoznanie kandydatów z procedurą rekrutacji do służby w policji. Będą się one odbywały cyklicznie, w co drugi wtorek miesiąca, od godz. 10 w siedzibie Wydziału Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu przy ul. Połbina 1. Każdy z kandydatów, który przybędzie na spotkanie, będzie mógł wziąć udział w zajęciach sportowych przygotowujących do testu sprawności fizycznej.
W/z Oficer Prasowy KPP w Jaworze
asp. szt. Ewa Kluczyńska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię