Zabawa karnawałowa w klasach 0 – III

0
829

W Szkole Podstawowej nr 4 w Jaworze odbył się wspaniały bal karnawałowy. Stroje były oryginalne i niestandardowe. Dominowały różnorodne przebrania za postacie z bajek, ale nie tylko.
Dzieci oprócz tańca, brały udział w wielu konkursach i konkurencjach sportowych, tj. najpiękniejszy strój karnawałowy, taniec z balonami, gazetami, parami, wyścigi rzędów na wesoło. Za udział w zabawach dzieci otrzymywały dyplomy i słodkie nagrody. Podsumowaniem balu była “zabawa z gazetowymi kulkami”, która sprawiła maluchom wiele radości.
Podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy dzień wcześniej z Dominiką Biegniewską przygotowali wystrój sali gimnastycznej i słodki poczęstunek dla dzieci oraz dla nauczycieli wychowawców za wielkie zaangażowanie i prowadzenie całego balu, paniom: Barbarze Cybulskiej, Agnieszce Charuba-Jakubowczak, Mirosławie Kostrzębskiej i Jadwidze Mazur.
Podziękowania należą się również Eli Filipińskiej, z oddziału przedszkolnego za przygotowanie pięknych dekoracji oraz rodzicom za aktywną pomoc przy organizacji konkursów, p. Annie Witkowskiej i p. Magdalenie Kędziora.
Do następnego “Balu karnawałowego”.
Mira Kostrzębska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię