Obóz taneczny w Sokołowsku

0
554

Ferie zimowe dla grupy tanecznej “Fire Dance” zaczęły się bardzo aktywnie. W dniach 10 – 13 lutego grupa uczniów z Gniewkowa oraz grupa z Roztoki wraz z opiekunkami Barbarą Buczak i Dagmarą Łuszko wybrała się na obóz do Sokołowska. Dzieci bardzo miło spędziły czas. Pierwszego dnia pobytu grupy wybrały się na spacer po okolicy a wieczorem uczestniczyły w spotkaniu integracyjnym z grupą ze Szczecina.
Drugiego dnia pobytu już od samego rana bardzo dużo się działo. Po śniadaniu wszyscy mieszkańcy Ośrodka “Odrodzenie” wybrali się na zwiedzanie Kino-Teatru oraz dawnych sanatoriów. Było emocjonująco. Po obiedzie grupa z Gniewkowa i Roztoki wybrała się na warsztaty taneczne na salę “Biały Orzeł”. Dwie godziny tańca szybko minęły i trzeba było wracać na kolację. Po kolacji dzieci uczestniczyły w warsztatach ekologicznych i profilaktycznych.
Trzeci dzień zaczął się śnieżnie. Do południa grupy wzięły udział w warsztatach “Lalka-motanka”. Po obiedzie za oknami było biało, dlatego też obie grupy wybrały się na stok. Nie zabrakło konkursu na najpiękniejszego bałwana. Każdy z uczestników miał możliwość pozjeżdżania z górki na ślizgu. To był naprawdę emocjonujący dzień, zwłaszcza, że wieczorem po kolacji zorganizowano pożegnalną dyskotekę.
W dzień wyjazdu odbyło się uroczyste wręczenie nagród za konkursy tj. najpiękniejszy bałwan, najczystszy pokój oraz najładniejszy makijaż dyskotekowy.
Wyjazd był bardzo udany, wszystkie dzieci wróciły zadowolone i wypoczęte.
Opiekun grupy “Fire Dance”
Dagmara Łuszko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię