Potrójne świętowanie

0
1224

W niedzielę, 19. stycznia o godzinie 15 w świetlicy wiejskiej w Małuszowie odbyło się  spotkanie świąteczno-noworoczne połączone z Mikołajem dla dzieci oraz Dniem Babci i Dziadka. Spotkanie było okazją do wspólnego podzielenia się opłatkiem. Najmłodsi mogli spotkać się z Mikołajem, a seniorzy świętować dzień Babci i Dziadka.
W spotkaniu z mieszkańcami Małuszowa uczestniczył wójt Mirosław Brzozowski, sołtys wsi Małgorzata Czaja, rada sołecka oraz ks. Rodryg Albin – proboszcz parafii w Małuszowie. Wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie ciepłe życzenia, po których zasiedli do wspólnego stołu.
Dzieci zabawiane były przez panią animatorkę, a na koniec dostały od Mikołaja paczki ze słodyczami ufundowane przez sołtysa, radę sołecką, panie z KGW Małuszów, strażaków z miejscowego OSP i ludzi dobrego serca.
– Dziękujemy bardzo panu wójtowi za przywiezione słodkości dla najmłodszych i panu Stanisławowi Furtakowi za ufundowanie pysznego tortu dla wszystkich uczestników spotkania – podsumowują organizatorzy.