5.736,75 zł z jednej puszki w Bolkowie [FOTO]

0
1075

Gorące i szczodre serca mieszkańców Bolkowa dało się obserwować podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w siedzibie Gminno-Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji.
Program tegorocznego Finału wypełniony był występami artystycznymi. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowały się zespoły dziecięce “Gwiazdeczki” i “Mirabelki”, tancerze tańca nowoczesnego KDance Studio, zespół taneczny „Pozytywnie Zakręcone” i “Metamorfoza”, Darek “Morgan” Chajutin. Konrad Wrona poruszył wszystkich w Zumbie a soliści Olga Parcheta i Wiktor Zając zauroczyli widownię swoimi głosami. Nie zabrakło też atrakcji dla miłośników historii. Występ zespołu tańca dawnego “Simple” poderwał z krzeseł zwłaszcza najmłodszą część publiczności. Całości dopełniły występy Klubu Twórców Poezji Regionalnej “Iskierka” oraz zespołu ludowego “Echo”. Światełko do nieba miało miejsce przed budynkiem GMOKSiR, podczas którego z ogniem zatańczyła grupa “Black Fire”.
Oczywiście nie obyło się bez ulubionej atrakcji dla dzieci, czyli malowania twarzy. Nauczycielki ze Szkoły Podstawowej w Bolkowie malowały postacie z bajek oraz zwierzęta. Tego dnia sala widowiskowa domu kultury rozbrzmiała nie tylko dobrą muzyką ale także śmiechem dzieci.
W przerwach pomiędzy występami odbywały się liczne licytacje, do których przedmioty podarowali miejscowi i okoliczni przedsiębiorcy, artyści a także sami mieszkańcy. Oprawą muzyczną zajął się niezastąpiony “DJ KrisS & DJ MazzY”, a o to, aby nikt nie wyszedł głodny, zadbała Karczma Podgórzanka z Kaczorowa serwując pyszny żurek “Orkiestrówka”.
Na konto WOŚP z jednej puszki w Bolkowie wpłynęło 5.736,75 zł.
Serdeczne podziękowania składamy na ręce wójta Gminy Męcinka, Mirosława Brzozowskiego i kierownik GOPS w Męcince, Katarzyny Roman-Cwynar za pomoc i włączenie Bolkowa do sztabu w Męcince. Wielkie dzięki dla druhów z OJRG Bolków, którzy zaprezentowali pokaz ratownictwa medycznego z udziałem osoby poszkodowanej.
(GMOKSiR)


fot. Agnieszka Śmiłowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię