Sukces Nataszy Bronickiej

0
678

Natasza Bronicka – uczennica klasy 7b ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie epistolograficznym na Najpiękniejszy List Pisany Odręcznie. Imprezie patronuje Związek Literatów Polskich oceniający prace konkursowe.
Przez 13 lat Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie otrzymał około 7 tysięcy listów z kraju i zza granicy. Swoją pracę: „Historia jednej znajomości” Natasza napisała pod kierunkiem Ireny Wilk-Żebrowskiej.
W ostatni piątek listopada 2019 roku w sali konferencyjnej w Kruszynie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych w konkursie na Najpiękniejszy List Pisany Odręcznie. Zanim wręczenie doszło do skutku odbyło się spotkanie autorskie z jurorami. Przed publicznością zaprezentowali się: Katarzyna Chabowska i Rafał Podraza, który promował swoją nową książkę: ”Historie ukryte w piosenkach”. Następnie przyszedł czas na uhonorowanie laureatów, wręczenie nagród, wspólne zdjęcia i niekończące się gratulacje. My także się do nich przyłączamy i zachęcamy do udziału w następnej edycji.
(SP1)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię