Wypadek na Piastowskiej

2
2755

Przez ponad dwie godziny wstrzymany był ruch pojazdów na wylocie z miasta w kierunku Strzegomia. Na ul. Piastowskiej doszło do poważnego wypadku.

Ok. godz. 9:40 kierujący audi mężczyzna nie zachował należytej ostrożności włączając się z ul. Metalowców w ul. Piastowską. Doszło do wymuszenia pierwszeństwa. Poszkodowany został motocyklista, który z licznymi potłuczeniami trafił pod opiekę Jaworskiego Centrum Medycznego. Pierwsi na miejscu zdarzenia byli strażacy z JRG PSP Jawor, którzy udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej i zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu policji.  

2 KOMENTARZE

  1. Może wkoncu miesto wprowadzi na tej krzyżówce zakaz parkowania gdzie widoczność jest naprawdę kiepska jak stoją zaparkowane samochody . Moim zdaniem są one zaparkowane wbrew przepisom.

  2. auta codziennie są zaparkowane na tym skrzyżowaniu, codziennie zasłaniają widoczność, należyta ostrożność to za mało tam żeby nie zderzyć się tam z samochodem, trzeba mieć jeszcze szczęście jak na loterii bo wyjazd z tego miejsca to loteria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię