Powitali szkolne mury

0
666

Po wakacyjnej przerwie do ławek szkolnych powrócili jaworscy uczniowie. Pierwszy dzwonek w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez gminę Jawor usłyszało 2 września ponad 1,8 tys. dzieci i młodzieży.
W uroczystościach rozpoczynających nowy rok szkolny wraz z dyrekcją szkoły, rodzicami i nauczycielami w Szkole Podstawowej nr 1 i Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworze uczestniczył burmistrz Emilian Bera i naczelnik wydziału oświaty Wiesław Szymczyk.
– Życzę wszystkim wielu sukcesów edukacyjnych, wytrwałości oraz osiągnięcia założonych celów. W szczególności wszystkiego dobrego życzę pierwszoklasistom, którzy dziś rozpoczęli swoją przygodę ze szkołą. Samych „piątek” moi mili! – powiedział burmistrz.
Od tego roku szkolnego w jaworskich placówkach oświatowych nastąpiły zmiany na stanowiskach dyrektorów. Po długoletniej pracy na emeryturę odeszło dwóch dyrektorów: Danuta Sitek – dyrektor Przedszkola nr 4 oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 – Lesław Chrzanowski. Od września zmiany nastąpiły również w Szkole Podstawowej nr 1, gdzie po 25 latach funkcję dyrektora przestała pełnić Mariola Pajdzik, a także w Szkole Podstawowej nr 5, gdzie zakończyła się kadencja Reginy Michalak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię