Spartakiada bez procentów [FOTO]

0
757

Dwunasta Spartakiada Rodzin Abstynenckich organizowana przez Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Osobom Uzależnionym, Osobom Współuzależnionym oraz Ofiarom Przemocy AZYL w Jaworze obfitowało w zawody sportowe na wesoło, gry i zabawy – a to wszystko na trzeźwo! Dopisała pogoda, frekwencja oraz goście.
W imprezie udział wzięli członkowie Stowarzyszenia, ich rodziny oraz przyjaciele. Oprócz jaworzan były zaprzyjaźnione kluby i stowarzyszenia – Kalenica Dzierżoniów, Arka Strzegom, Fenix Legnica, Relax Złotoryja, Odnowa Świerzawa i Arka Lubin. Wśród licznych konkurencji znalazły się boulle, hokej z goglami, piłowanie drewna, rzuty do kosza, strzelanie z łuku, golf rodzinny i podnoszenie ciężarów. Na zwycięzców czekały dyplomy i medale. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa z przelotem motolotnią jako główną wygraną. Nie zabrakło też strawy dla ciała – kiełbasek i kaszanki z grilla, pysznego żurku i domowych ciast.
Spartakiada została dofinansowana z budżetu gminy Jawor, powiatu jaworskiego oraz środków własnych stowarzyszenia Azyl. W organizacji wydarzenia wspomogli klubowiczów JOK Jawor i OSiR Jawor. Prezes Dariusz Kudłacz kieruje podziękowania do dyrektor Joanny Piotrowicz – Dębickiej, dyrektora Roberta Matkowskiego, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a także do sponsorów – Antoniego Poliwki, Jolanty Wesołowskiej, Jana Karło i Teresy Nijakiej, Małgorzaty i Jana Piotrowicz, Elżbiety i Jacka Hambel, Mariuszowi Krojcig oraz Kolombus Energia i dyrekcji Mineral Jawor. Prezes dziękuje ponadto wszystkim członkom Klubu AZYL za zaangażowanie w organizację tegorocznej Spartakiady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię