Święto Pieczonego Ziemniaka już w sobotę [ZAPROSZENIE]

0
1038

Wójt Gminy Męcinka, Towarzystwo Miłośników Piotrowic, Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Piotrowice serdecznie zapraszają na ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA, które odbędzie się w piotrowickim parku, 22.09.2018 r. (sobota), od godz. 15.

W programie m.in. konkursy, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, występ zespołu Piotrowiczanki, zumba dla każdego, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. O godz. 19 wystąpi gwiazda wieczoru – SZULA, a po losowaniu głównych nagród w loterii Ziemniaczane Szczęście rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem MASTAR. Podczas Święta Pieczonego Ziemniaka odbędą się też konkursy – na najlepszą potrawę z ziemniaków (dla mieszkańców Gminy Męcinka), na najciekawszą dekorację posesji w stylu ziemniaczanym (dla mieszkańców Piotrowic), na Ziemniaka – Cudaka (dla dzieci) oraz Strongman. Menu będzie obficie zaopatrzone, głównie w potrawy z ziemniaków. Będą placki ziemniaczane, placek po piotrowicku, ziemniaki z ogniska i parnika, zupa, frytki, domowe ciasta, kiełbaski z grilla i inne specjały. Festyn jest dofinansowany z budżetu Gminy Męcinka i środków Towarzystwa Miłośników Piotrowic oraz sponsorów.

Więcej informacji oraz regulaminy konkursów na stronie organizatora: http://piotrowice.org/index.php/aktualnosci/item/51-pieczony-ziemniak-2018-info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię