Udane zawody pływaków

0
2191

Ekipa “Na Fali” po raz kolejny była obecna na Karkonoskim Pucharze Sprintu w Jeleniej Górze. Sobotnie zawody (7.04.2018) odbyły się na dystansie 50 metrów w czterech stylach pływackich. Nasz klub reprezentowało 32 zawodników w 61 startach.
Czterech zawodników awansowało do serii finałowej – Jakub Kodlew (styl klasyczny i motylkowy), Monika Florek (styl klasyczny), Aleksandra Walczyk (styl dowolny) oraz Franciszek Horbacz (styl dowolny i grzbietowy).
W finale stylu klasycznego mężczyzn brązowy medal zdobył Jakub Kodlew! Serdecznie Kubie gratulujemy. Tradycyjnie większość naszych zawodników poprawiło swoje rekordy życiowe, cieszy fakt, że widać efekty ciężkiej pracy pływaków.
Gratulujemy wszystkich uczestnikom!
Równocześnie informujemy, że UKP “Na Fali” 3 marca wzięło udział w Zgorzeleckiej Lidze Pływackiej. Była to pierwsza edycja cyklu trzech zawodów. Kolejne odbędą się 12 maja, w których również klub weźmie udział.
UKP “Na Fali”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię