Nie bój się uwierzyć w cud

0
627

W Zespole Szkół w Męcince tuż przed przerwą świąteczną odbył się uroczysty apel z okazji Wielkiej Nocy. Pod kierunkiem pani Iwony Torończak-Kaczor uczniowie przygotowali spotkanie, które na długo zostanie w pamięci szkolnej społeczności. Niemalże 40 osobowa grupa młodych ludzi pozwoliła na chwilę zatrzymać się w Wielkim Tygodniu i spojrzeć na własne życie.
Zaprezentowane scenki pantomimy pt. “Zbyt i Siedem grzechów głównych” były dla wszystkich oglądających odkryciem talentów aktorskich uczniów, ale także odnalezieniem cząstki samego siebie w granych postaciach. Można było wysłuchać utworów, które pobudziły nadzieję, że Chrystus zawsze na każdego czeka, że każdego dnia doświadczamy cudów, tych małych i tych większych, choć czasem zdajemy się ich nie zauważać.
Dyrektor Wioletta Buczkowska wyraziła uznanie dla wszystkich oglądających, dziękując za wymowną ciszę w trakcie trwania spektaklu, a przede wszystkim dla osób występujących i pani Iwony za trud włożony w przygotowanie występu i dekoracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię