Prośba o modlitwę

2
4119

W związku z ciężką chorobą ks. Piotra Dębskiego, rezydenta parafii św. Jana Sarkandera w Lubinie biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski zwraca się do duchowieństwa i wszystkich wiernych diecezji o modlitwę w intencji chorego.

Apel pojawił się w mediach społecznościowych i na stronie diecezji. W wielu lubińskich parafiach podczas wieczornych mszy św. wierni modlą się o powrót do zdrowia dla kapłana. Ks. Dębski przebywa obecnie w bardzo ciężkim stanie w legnickim szpitalu.

2 KOMENTARZE

  1. Ludzie jest prośba !!! Na ten środowy mecz przyjadę z rodziną będą dzieci starsza Pani więc proszę na RCS bez bluzgów !!! Poza tym jest Wielki Tydzień więc trzeba ten czas uszanować.

  2. to byl wspanialy mezczyzna, pamietam pierwszy raz spotkalismy sie obok bylego urzedu pracy na powstancow we wroclawiu to byla sobota… dizkuje Ci Piotrku za tych kilka chwil spedzonych razem w malym hoteliku na trzemeskiej zdala od podzialow politycznych czy przynalezenia do jakiejs tam grupy spolecznej…

    bylo nam bardzo dobrze razem przez te kilka chwil, szkoda ze nie bylo to cale zycie z Toba…
    Wiem ze spotkamy sie po tamtej stronie, bedzie mi Cie brakowac
    dopiero teraz dowiaduje sie o Twoeje Smierci, straszny bol…mam ochote do Ciebie dolaczyc i Ci towarzyszyc tam gdzie teraz jestes Piotrku

    grzes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię