Na zasłużonej emeryturze

0
2103

21 listopada br. odbyło się oficjalne pożegnanie wieloletniej pracownicy Urzędu Gminy Paszowice, Renaty Bryzek, odchodzącej na emeryturę. Była to okazja do złożenia życzeń, kwiatów i przypomnienia wydarzeń z wielu lat pracy zawodowej.
W Urzędzie Gminy p. Renata została zatrudniona 1 sierpnia 1977 roku. W gronie gminnych pracowników przepracowała 40 lat, przechodząc przez różne stanowiska pracy, m. in. inspektora ds. budownictwa, inspektora ds. obsługi rady, wójta gminy, oświaty i zdrowia, kończąc karierę zawodową jako inspektor ds. oświaty, zdrowia, kultury i turystyki.
W imieniu koleżanek i kolegów podziękowania za wszystkie lata spędzone razem, za trud włożony w pracę na rzecz mieszkańców złożył wójt Sebastian Oszczęda. Włodarz gminy Paszowice życzył także zasłużonego odpoczynku od pracy, by zakończenie kariery zawodowej było jednocześnie początkiem realizacji wszystkich planów i zamiarów, na które dotychczas brakowało czasu.
W uroczystości wzięły także udział Teresa Adamczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej w Paszowicach i Agnieszka Olbik, dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pogwizdowie. Obie panie w imieniu swoim oraz pracowników wyraziły wdzięczność za wspólną pracę oraz wsparcie wiedzą i doświadczeniem w rozwiązywaniu bieżących problemów w obszarze działalności oświatowej. Na zakończenie p. Renata podziękowała wszystkim za miłe i serdeczne słowa skierowane do niej, a także wszystkim osobom, z którymi współpracowała. – Mimo że jestem na emeryturze, to zawsze chętnie będę służyła pomocą i radą, a dzisiaj zapraszam na spróbowanie mojego ciasta – powiedziała „świeżo upieczona” emerytka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię