Nowa Gazeta Jaworska już w sklepach

1
7439

W numerze, o wypadku terenowej toyoty na krajowej trójce, czy pożarach samochodów. Ponadto przygotowaliśmy sporo relacji ze zdjęciami z lokalnych imprez nie tylko tych, którym patronuje Nowa Gazeta Jaworska.

Wśród nich są dożynki w gminie Mściwojów, Święto Plonów w Piotrowicach, a także Grzegorzowie. Przygotowaliśmy również relację z 70-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Mysłowie. Kontynuujemy również cykl informujący o zarobkach radnych i włodarzy na podstawie składanych oświadczeń majątkowych – w obecnym wydaniu piszemy o władzy w gminie Dobromierz.
Tradycyjnie w nowej Gazecie Jaworskiej nie zabrakło historii. Wśród opowieści jest drugi odcinek dotyczący gazyfikacji Jawora. Nie zabrakło sportu, któremu poświęcamy prawie dwie strony.
Poza tym w najnowszym numerze znajdziecie dużą dawkę lokalnych informacji z Jawora i okolicznych gmin.
Do tego są zaproszenia na różnego rodzaju imprezy odbywające się w regionie w tym szczegółowe informacje dotyczące Święta Chleba i Piernika.
Jesteśmy w ponad 130 sklepach na terenie Jawora, a także gmin: Męcinka, Mściwojów, Wądroże Wielkie, Bolków, Dobromierz, Udanin i Paszowice.

NGJ 34 okładka

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię