Trwa spartakiada trzeźwości (foto)

1
3566

Jaworski Klub Abstynenta AZYL działa już od ponad 25 lat. Z oferty Stowarzyszenia skorzystało setki osób. Oczywiście z różnym skutkiem, bo jak podkreślają sami klubowicze trzeźwienie zależy przede wszystkim od nas samych. Jedną z form krzewienia trzeźwości jest zdrowy styl życia. Stąd powstał pomysł na Spartakiadę Trzeźwości, która trwa obecnie na OW Jawornik.

IMG_9448W tym roku do organizacji włączył sie SP ZOZ przy ul. Piłsudskiego, OSiR oraz JOK. – Cieszymy się, że wspierają nas takie instytucje. To dla nas bardzo ważne – mówi Darek, prezes Klubu. Szef abstynentów z Zamku podkreśla też ważną rolę osób wspierających działalność Klubu i ich członków. Wymienia nie tylko starostę Stanisława Laskowskiego, burmistrza Emiliana Berę ale też sponsorów z jaworskich firm. Na Spartakiadę przybyli do Jawora abstynenci z Legnicy i Złotoryi. Obecnie trwają zawody sportowe: turniej siatkówki, zabawy z torem przeszkód i rozgrywki w bulle. Pod kierunkiem dietetyka odbędzie się też pogadanka nt. zdrowego żywienia. Dla dzieci przygotowane są konkursy z nagrodami. Jest też loteria, a na zakończenie Spartakiady odbędą się koncerty. Zapraszamy na Jawornik!

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo fajna impreza zwłaszcza dla najmłodszych JAWORZAN dużo zabaw i drobnych upominków. Gratulacje dla organizatorów . Dla starszych Jaworzan polecam założenie gogli imitujących parę promili

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię