Jasno na Ptasiej i Zagrodowej (wideo)

5
3225

W sąsiedztwie ul. Słowackiego powstało nowe osiedle domków jednorodzinnych. To ulice Ptasia i Zagrodowa. Najpilniejszym problemem mieszkańców był brak oświetlenia ulicznego. Do dzisiaj…

ptasia2Dziewiętnaście nowoczesnych lamp oświetleniowych zostało oficjalnie przekazanych do użytku na nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Ulice Ptasia i Zagrodowa (boczne Słowackiego, w kierunku Godziszowej) są od dziś bardziej bezpieczne i przyjazne mieszkańcom. – To pierwszy krok w stronę tych mieszkańców, od lat bezskutecznie czekali na oświetlenie. Brakuje tu chodnika i drogi, ale i z tym w najbliższych latach gmina Jawor się zmierzy – powiedział burmistrz Emilian Bera.

5 KOMENTARZE

  1. W końcu ktoś się za to zabrał… to jest dobre podejscie nastawione na wspolprace z mieszkancami. Zupełnie inaczej jest z lampami bravoooo!!!

  2. Dobrze że wspomniano o drodze, bo to istna tragedia. Pełne dziur, nierówności. Zapraszamy w to miejsce gdy popada, ale wtedy już zapewne nikogo waznego tam nie zastaniemy, nie będzie kamer, wywiadów i uśmiechów. Tylko problem pozostanie. Do jesieni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię