Remont biblioteki zakończony

0
1822

Od kilku miesięcy systemem gospodarczym odbywał się remont poddasza w Publicznym Gimnazjum w Marcinowicach. Pomieszczenie to będzie pełnić funkcję nowoczesnej, wielofunkcyjnej biblioteki, w której  obok codziennej pracy biblioteki szkolnej, będą odbywały się inne ważne uroczystości. Multimedialna biblioteka będzie też miejscem pracy dla koła teatralnego i świetlicy szkolnej.

Dzięki staraniom dyrektora i pracowników szkoły wykonanych zostało szereg prac, w tym: czyszczenie i malowanie ogromnych połaci ścian i sufitów, czyszczenie i lakierowanie belek, położenie paneli w holu przed wejściem do biblioteki. Pomocną dłoń wyciągnęła także Rada Rodziców dofinansowując część materiałów. Do współpracy zaangażowały się firmy  absolwentów gimnazjum: budowlana braci Sokalskich, usługi elektryczne braci Fijałkowskich i stolarska braci Podolskich.

nnnn

Uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim skompletowali i podłączyli nagłośnienie. Planują także zakupić z funduszy własnych siedziska do holu przed biblioteką.

Uroczyste otwarcie biblioteki odbędzie się na koniec roku szkolnego, jednak na prośbę uczniów miała miejsce pierwsza impreza – Dzień Mamy i Taty. Przygotowania sali na ten dzień trwały przez cały tydzień do późnych godzin wieczornych. Estetyczne doznania uczniów i rodziców były miłym podziękowaniem za pracę, ciekawi jesteśmy oceny gości z zewnątrz.

inf. msciwojow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię