W ciągu pierwszej godziny pracownicy Biura Obsługi Klienta przyjęli kilkadziesiąt wniosków o przyznanie świadczenia wychowawczego 500+.

Pierwsi interesanci pojawili się tuż przed godz. 7.30. Wnioski są przyjmowane jednocześnie na czterech stanowiskach pracy, co zapewnia płynność i sprawą obsługę. Przypominamy, że wnioski można pobierać również w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, żłobku, przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjach. Tam też – ale tylko w miesiącu kwietniu – można je składać.

Wzory prawidłowo wypełnionych wniosków znajdują się na www.jawor.pl. Zachęcamy do skorzystania z tej praktycznej „ściągi”.

 

2 KOMENTARZE

  1. Wniosek ktory zlozylam to byla czysta przyjemnosc. Piekne miejsce serio. Teraz to zupelnie inaczej wyglada zalatwianie spraw. Przeciez to co bylo… oby tak dalej. Teraz czekam juz tylko na 1500 :_))

  2. Niestety nie mogę się zgodzić. Stanowiska nie są w żaden sposób osłonięte i są na tyle blisko, że niestety wszyscy wszystko słyszą. W pewnych sprawach powinna być możliwość dyskretnego załatwienia sprawy. Samo pomieszczenie może i ładne, ale jego funkcjonalność została źle zaprojektowana. Współczuję również samym urzędnikom, taki zgiełk przez 8 godzin, to można oszaleć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię