FaktyJawor.pl – już jesteśmy!

0
1520

Szanowni Czytelnicy
FaktyJawor.pl to lokalny portal informacyjny. Stawiamy w nim na jakość informacji. Nie tolerujemy plotek i domysłów.

Nie dopuszczamy do siebie możliwości przekazania Wam informacji niesprawdzonej. To, co u nas przeczytacie, nie zawsze wszystkim będzie się podobało. Liczymy jednak, że ludzie na stanowiskach odpowiadający za nasze codzienne sprawy, podejdą do poruszanych problemów ze zrozumieniem. Dopiero tu przekonamy się, czy powiatem, Jaworem i okolicznymi miejscowościami, rządzą ludzie na poziomie…
Wielka polityka toczy się w Warszawie. Nie możemy jednak zapominać, że ma ona swoich przedstawicieli na naszym terenie. Oni też znajdą w naszych informacjach miejsce dla siebie. Liczymy na dobrą współpracę!
Wszystkich, którzy zobaczyli już FaktyJawor.pl, zachęcamy do współtworzenia portalu. Bez Was nasza praca nie ma sensu. Mejl kontakt@faktyjawor.pl jest tym adresem, pod który możecie przysyłać zapowiedzi wydarzeń, informacje, zdjęcia z imprez np. w szkole, dobrosąsiedzkiej współpracy, wypadku, pożaru, rozgrywek sportowych, czy zebrania lokalnego stowarzyszenia, albo czegoś co uznacie, że jest ważne w codziennym życiu i można o tym opowiedzieć innym. Tak buduje się lokalną więź i tożsamość miejscowości czy osiedla, w których mieszkamy. Informacje, które publikujemy można poddać ocenie, skomentować, polubić.

FaktyJawor.pl to portal w pełni przystosowany do oglądania na urządzeniach mobilnych. Masz małego smartfona? FaktyJawor same dopasują się do jego ekranu. Polubcie FaktyJawor.pl na fejsie.
Miłej codziennej lektury!
Pozdrawiamy:
załoga FaktówJawora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię