Bieg w 40. Rocznicę pacyfikacji kopalni ZG Rudna

0
18

23 października o godz. 12 wyruszą uczestnicy V Biegu im. Ks. Jerzego Gniatczyka.  250 osób powyżej 16 roku życia, przebiegnie dystans 7,5 km.

 

Bieg im. Ks. Jerzego Gniatczyka to wspólna inicjatywa Polkowic i Zakładów Górniczych „Rudna”. Upamiętnia strajk i pacyfikację kopalni. W tym roku przypada 40. rocznica tamtych wydarzeń. Patronat nad imprezą objął  Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki i prezes KGHM Marcin Chludziński.

W biegu głównym uczestniczyć mogą osoby, które ukończyły 16 rok życia, posiadają aktualne badania lekarskie świadczące o przeciwwskazaniach do udziału w biegu długodystansowym. Zgłoszenia odbywają się na stronie internetowej http://euforiabiegacza-sport.pl/zawody/rudna2021/info.html. Organizator przygotował puchary od I do VI miejsca w kategorii OPEN dla mężczyzn i kobiet oraz nagrody pieniężne w każdej kategorii wiekowej od I do III miejsca.

Biuro zawodów w Szkole Podstawowej nr 2 ul. Dąbrowskiego.  Kontakt w sprawie biegu TKKF START Polkowice Adam Nowak  tel. 692 463 963.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię