Maturzyści z I LO zakończyli rok szkolny

0
366

19 maja 2021 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Bolka I w Jaworze miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych. Przez ostatni okres czasu maturzyści nie mogli cieszyć się z nauki stacjonarnej, dlatego też wielką niespodzianką okazało się być wspólne pożegnanie ostatnich trzech lat nauki w murach szkoły. Trzy klasy, jedna po drugiej spotykały się w swoim gronie wraz z wychowawcami.

Apele prowadzone były przez przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Bartosza Kwiatkowskiego. Małą niespodziankę w formie filmiku, przygotowali również uczniowie klasy 2Ag. W krótkiej prezentacji przypomnieli absolwentom najlepsze chwile przeżyte w murach szkoły. Sala wypełniła się nie tylko śmiechem, ale i również gromkimi brawami.

Uczniowie z wybitnymi osiągnięciami zostali wpisani do Złotej Księgi, zostawiając ślad solidnej pracy na kartach starej szkoły, byli to: Marcel Olanin z klasy 3Ag, Karolina Antropik z 3Cg, Aleksander Malinowski z 3Cg.

Nie obyło się też bez podziękowań i kwiatów dla dyrektora Władysława Woźniakiewicza oraz wychowawców klas. Na zakończenie uczniowie robili pamiątkowe zdjęcia.

(LO)