Pożegnanie z mundurem

0
600

4 maja 2021 r. był ostatnim dniem służby dla aspiranta sztabowego Jacka Ogrodowskiego, który po 24 latach służby w policji przeszedł na emeryturę. Policjantki, policjanci i pracownicy cywilni jaworskiej komendy życzą „świeżo upieczonemu” emerytowi dużo zdrowia, pomyślności oraz powodzenia w realizacji osobistych planów.
4 maja o godzinie 12 w Komendzie Powiatowej Policji w Jaworze, w pełnym reżimie sanitarnym, odbyło się pożegnanie odchodzącego na emeryturę zastępcy dyżurnego jaworskiej jednostki– aspiranta sztabowego Jacka Ogrodowskiego.
Aspirant sztabowy Jacek Ogrodowski swoją karierę zawodową rozpoczął 20 listopada 1996 r. w Oddziałach Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Od listopada 2000 r. pełnił służbę w Referacie Patrolowo – Interwencyjnym w Komendzie Powiatowej Policji w Jaworze. W okresie od 01 listopada 2007 r. do 30 kwietnia 2008 r. pełnił obowiązki kierownika tej komórki, natomiast przez ostatnie 15 miesięcy pełnił służbę, jako zastępca dyżurnego na stanowisku kierowania.
Z tej okazji, w imieniu wszystkich mundurowych i cywilnych pracowników jaworskiej komendy, podziękowania za trudną i odpowiedzialną służbę złożył funkcjonariuszowi p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze mł.insp. Artur Bujak, mówiąc: „Swoją służbę realizował zawsze rzetelnie, wkładając mnóstwo energii i umiejętności w wypełnianie obowiązków. Zawsze wspierał radą i pomocą, a zdobytą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem zawodowym dzielił się z młodszymi funkcjonariuszami, którzy zawsze mogli liczyć na jego wsparcie”.
Do podziękowań i życzeń, oprócz funkcjonariuszy i pracowników cywilnych jaworskiej jednostki, dołączyli się również przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Jaworze.
Żegnającemu się z mundurem funkcjonariuszowi życzymy dużo zdrowia, pomyślności i powodzenia w realizacji planów osobistych oraz urzeczywistnienia wyzwań i pasji, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom policyjnej profesji.
źródło: KPP w Jaworze