Pół geniusz, pół kretyn…

0
522

1 maja br. w Jaworze wystąpi Igor Kwiatkowski w programie “Pół geniusz, pół kretyn…”. To artysta niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Najpierw w kabarecie Paranienormalni, od kilku lat jako solista, nieprzerwanie bawi i zjednuje sobie sympatię tysięcy widzów.
W najnowszym programie Igor – dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata – opowie o codziennych sytuacjach dotyczących każdego z nas w sposób, którego jeszcze nie było. Sprawy obyczajowe, potyczki damsko-męskie, życiowe tarapaty męża i ojca, najświeższe trendy popkultury okiem Igora Kwiatkowskiego to pewność dobrej i inteligentnej zabawy, bez sztuczności i naciągania. Bo Igor z rozbrajającą szczerością mówi, o tym jak jest w życiu każdego faceta, który raz wznosi się na wyżyny geniuszu, aby zaraz potknąć się i zrobić z siebie totalnego kretyna.
Bilety w cenie 70 zł na godzinę 17 oraz 80 zł na godzinę 20 do nabycia w Jaworskim Ośrodku Kultury i poprzez stronę internetową: jawor.roboticket.com.
(JOK)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię